טיולים בארץ

טיולים פתוחים להרשמה וטיולים לקבוצות סגורות.

טיול קיאקים בצפון הכנרת 

חוויה מיוחדת במינה שמתאפשרת השנה בזכות שפע המים שזורמים מאז החורף וממלאים את הכינרת. נחתור במשך כ-4 שעות בין עצי אשל, קנים וצמחיית נחלים צפופה, בשטחים המוצפים של בקעת בית ציידא, המנקזת את נהר הירדן ונחלי הגולן בחיבור עם הכנרת. סביבנו עופות מים משחרים לציד, דגים, שפיריות, הרי הגליל ורמת הגולן, אווירה קסומה והזדמנות ליהנות מטבע ארצישראלי כפי שלא נראה כאן שנים רבות.

הטיול מתקיים בשעות הבוקר המוקדמות או לפני השקיעה, בקבוצות קטנות. לתיאום והרשמה - צרו קשר 0503888567  

צפת ומירון

סיור בעיר הגלילית המיוחדת, שזכתה לקדושה בשל זיקתה וקרבתה לקבר רבי שמעון שבמירון הסמוכה. נתחיל מראש המצודה הצלבנית, ונרד בסמטאות העתיקות, דרך בתי הכנסיות והגלריות, עד לבית הקברות של צפת. נכיר את צפת של היום, צפת במלחמת העצמאות, וצפת בתקופה העות'מנית. נבקר בבית הכנסת העתיק של מירון ובקבר הרשב"י ונבין את הקשר בין שני הישובים.

בהתאם לעונה ולקבוצה, ניתן להוסיף מסלול הליכה בדרגות קושי שונות בנחל עמוד, הזורם בין צפת למירון.

הרי נפתלי לאוהבי לכת

טיול רגלי בנוף מדהים ועושר של צמחייה, בעלי חיים, ותופעות גיאולוגיות, לאורך שביל ישראל. מסדקי יפתח דרך שמורת נחל קדש, למצודת כ"ח ונבי יושע. אורך המסלול כ-7 ק"מ, כולל ירידה מאתגרת (קצרה) בקניון נחל קדש.

אפריקה בירושלים

היכן היא ציון האמיתית? ולמה שרים זמרים בג'מייקה, בחוף השנהב ובבריטניה שירי כמיהה לירושלים? סיור באתרי הכנסייה האתיופית בירושלים, בעקבות הקיסר האתיופי האחרון, מרחוב הנביאים לעיר העתיקה. מסלול המלווה את הנצרות האתיופית משורשיה העתיקים בארץ הקודש ועד לפריחתה המחודשת כיום. נצעד בקצב הרגאיי ונחבר את החוט המשולש ג'מייקה - ירושלים - אפריקה.

מחיר הסיור: 100 ש"ח למטייל/ת. נק' המפגש: כיכר ציון.  משך הסיור 4 שעות.

© David Afik 2014

972-503-888-567+
davidafik888@gmail.com 
  • Facebook Clean
  • YouTube Clean